Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, milli ve manevi değerlerini muhafaza eden, çağdaş Türk gençliğiyiz.

Projemiz, gençliği geleceğe hazırlamayı planlayan bir platform hareketidir. Amacımız özellikle parti üyeliğine sıcak bakmayan üniversiteli gençlere, daha rahat çalışabilecekleri, faaliyet gösterebilecekleri dinamik, samimi ve apolitize bir ortam oluşturmak.

Gençliğin dinamizminden, ufkundan yararlanarak; ülkenin siyasi ve sosyal geleceğini yönlendirmeye niyetli ve kararlıyız.

Ekibimiz

Selam! Ben Azize 🙂 İstanbul Hukuk Fakültesi öğrencisiyim, aynı zamanda ikinci lisans eğitimim olan Sosyoloji’yi de bitirmek üzereyim. Adalet, insan onuru, cinsiyet eşitliği kavramları üzerine çalışmaktan keyif alıyorum. Daha önce STK’larda ve çeşitli projelerde gönüllü faaliyetlerde bulundum. Türkiye’nin aydınlık geleceğinde üzerime düşeni yapmak için bu kez de GENÇLERİN İYİLERİ’nde yerimi aldım. Sen de gel, bu mutluluğu paylaşalım 😉

Merhaba, ben Yahya AKIN,

İTÜ Elektronik uzatmalı mezunuyum. Bilgisayar bilişim ve teknoloji alanlarına ilgi duyuyorum. Bilim ve Teknolojiyi tüketen değil de üreten gençliğin geleceği yöneteceğini düşünüyorum. GENÇLERİN İYİLERİ ile bu gençliği neden biz birlikte oluşturmayalım. Hadi sen de gel gelecek için ilk adımını at.

Merhabalar ben Büşra Taşköprü.
20 Mart 1998’de İstanbul’da doğdum. Lise eğitimimi Vefa Lisesi’nde tamamladım. Şu an Haliç Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ve aynı zamanda ikinci lisans öğrenimi olarak İstanbul Üniversitesinde Tarih okuyorum. Stk’larda ve okul gönüllülük kulüplerinde faaliyetlerde bulunuyorum. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün biz gençlere armağan ettiği ülkemde, çağdaş ve modern bir geleceğin inşasına katkı sağlamak icin bu kez de “GENÇLERİN İYİLERİ PLATFORMU”nda yer alıyorum. Ve sen artık “Ben de Varım!” diyosan, aramıza katılmalısın, gel ortak olalım!